Dobre Typy - polski portal bukmacherski
RejestracjaLive ChatFacebookBONUSKontaktFAQPrywatne typyUżytkownicyGrupyZaloguj

Bonus 100% do 200zł w RIVALO. Rewelacyjnie dobre warunki obrotu, bogata oferta. Zobacz sam !

Porozmawiaj o typach w trakcie meczu ! Nie wiesz na kogo postawić? Spytaj ekspertów! Zobacz nasz LIVE CHAT.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Jak pokonać Buka nie znając się na sporcie
Autor Wiadomość
Post Jak pokonać Buka nie znając się na sporcie 
Witam jestem tu nowy i początkójący w bukmacherce chciałbym zapytać doświadczonych graczy czy jest jakiś skuteczny sposob na stałe wygrywanie w zakł.bukmacherskich nie znając się na sporcie wygrywając nawet niewielkie kwoty na początek,będę bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę

Profil PW
po prostu graj te same typy i stawki co najlepsi typerzy w Polsce:
http://dtypy.net/?typy

wybierz sobie 4-5 typerów i graj ich typy regularnie.

Jednak aby je skutecznie grać przydałaby sie ponowna mozliwość subskrybcji typów od wybranych Typerów- dlatego pytam jeszcze raz Admina - czy przewiduje taka opcję i od kiedy ??? Rolling Eyes

Profil PW
mozesz sprobować grać również jakąś progresją Smile Jedna z lepszych to progresja FK, albo delamberta. I jak napisał wyżej bierz typy od tych którzy się znają, albo graj na przekór analizom bukmacherskim.

Profil PW
Nie graj progresja, kazda progresja zrobi z Ciebie bankruta, to tylko kwestia czasu.

Profil PW
Dopiero rozpoczynam przygodę z bukmacherką "z głową". Wcześniej obstawiałem dość niefortunnie. Póki co śledzę temat hangora i bogdana oraz ramosa. Zaczynam kwotą 100 zł, aby się przekonać na własnej skórze czy to działa. Interesuję się sportem, ale w obstawianiu nie mam szczęścia, dlatego ubolewam, że nie będzie mi dane dołączyć do strefy premium. Fajnie, że powstał temat hangora i bogdana, ale co później? Mam pytanie do bardziej doświadczonych userów. Jakie macie zdanie o takich osobach jak ja, które chciałyby zarabiać, ale nie mają szczęścia i korzystają z waszych typów?

Profil PW
http://dtypy.net/forum/viewtopic.php?t=11211

Ja nie znam się kompletnie na sporcie ale potrafię dobrze liczyć i szukać dobre info w sieci.

Poszukaj też tematu na DT strony z 10% yield.

Twoje porażki w bukmacherce to nie jest kwestia braku szczęścia. To nie ruletka !

Twoje porażki w bukmacherce to nie jest kwestia braku szczęścia. To nie ruletka !

mówi to człowiek, który codziennie narzeka na "fatum" Surprised Surprised

Bo jeden ma szczęścia więcej, drugi mniej i stąd jest różnica w zyskach.
Ale jeśli ktoś cały czas wtapia to nie można mówić o pechu Mad

Moim skromnym zdaniem "szczęście" nie ma tu nic do rzeczy........
Twardo ustalone zasady i trzymanie się tego choćby typ był nie wiem jak niewiarygodny........
TO DROGA DO SUKCESU I KASY$$$$$$$

Widocznie źle to nazwałem. Oczywiście nie było tak że wszystko przegrywałem tylko w akumulatorach często miałem syndrom "jednego meczu/typu", który nie wchodził. Wychodzi na to, że miałem po prostu zły system. W zasadzie to w ogóle nie miałem systemu/założeń.

Profil PW
Odradzam granie zakładów akumulowanych chociaż na mojej Top liście też i typy AKO się trafiają.
Zrób przegląd starych tematów na DT to będziesz miał wgląd że niemal każdy taki temat zakończył się porażką.
Jak radzi Kaiser, wybierz naj typerów, poszukaj też na innych stronach, ustal sobie budżet i stawkę
a sukces gwarantowany.

Nie znajac sie na sporcie to mozesz grać surebety

Profil PW
Widocznie źle to nazwałem. Oczywiście nie było tak że wszystko przegrywałem tylko w akumulatorach często miałem syndrom "jednego meczu/typu", który nie wchodził. Wychodzi na to, że miałem po prostu zły system. W zasadzie to w ogóle nie miałem systemu/założeń.

Bo to już tak jest ze jeśli obstawiasz kupony akumulowane, to ten 1 lub 2 typy w kuponie ako nie wejdą i nie jest to zależne od strategii gry czy systemu. Początkujący gracz chce szybko wygrac a to trzeba czasu. Single Browar

http://www.wiz.pl/8,619.html

http://www.eioba.pl/a/2ae4/jak-i-czy-mozna-ograc-bukmachera

http://www.Pinnacle.com/artykuly/wartosc-oczekiwana.aspx

Graj bez ryzyka

Nie ma czegos takiego jak "bez ryzyka". Mnie uczono że "ryzyko jest wszedzie i zawsze" Smile

Kupujac nawet bezpieczne obligacje nie masz gwarancji że dostaniesz kase z procentami. Kupujac ubezpieczenie - nie masz gwarancji że dostaniesz kase. Bedac w ZUS nie masz gwarancji swojej emerytury mimo że Panstwo je gwarantuje.

Ryzyka nie mają tylko lokaty bankowe (nie mylić z AmberGold Laughing ), bo nawet w przypadku bankructwa banku, środki do 400,000zł (na kazdym koncie osobno) gwarantuje budżet Polski, a niedługo budżet UE (tzw. Unia Bankowa wchodzi w życie).

Jak wiadomo upadek gospodarki nr.1 na świecie (UE) jest tak samo prawdopodobny jak wybranie Putina na Papieża. Cool

http://www.bph.pl/pl/o_banku/bankowy_fundusz_gwarancyjny

Nie po raz pierwszy się przekonałem że systematyka i twarde trzymanie się ustalonych kryteriów i
zasad przynosi oczekiwane efekty.
Ostatnie wpisy w temacie System by Matematix spadło yield poniżej 7%, a kolejne 4 dni to ok 43% zysku.

Odrobione straty z nawiązką.......

Osobiście nie znam się na żadnym sporcie ale potrafię liczyć i robić BUKI w bambuko!!!!!!.

Ciekawie jakie to są kryteria? Ciężko mi jest uwierzyc w to, że bez wiedzy o sporcie można uzyskać takie wyniki.

Profil PW
Ciekawie jakie to są kryteria? Ciężko mi jest uwierzyc w to, że bez wiedzy o sporcie można uzyskać takie wyniki.

poczytaj i sie przekonasz

http://dtypy.net/forum/viewtopic.php?t=11211

Obstawia typy tych, którzy się znają na sporcie a sam nic nie musi wiedzieć o sporcie.
Można golić buki ? tak można !

A typy matematixa możesz zobaczyć w temacie ŁOWCY OKAZJI (jeśli masz dostęp), ale chyba nie wiec jedyną dobrą drogą, by się dowiedzieć jest wykazanie się na tym zacnym forum DT

poprostu poczytaj na róznych forach jak obstawiaja najlepsi typerzy

Profil PW
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1