Dobre Typy - polski portal bukmacherski
RejestracjaLive ChatFacebookBONUSKontaktFAQPrywatne typyUżytkownicyGrupyZaloguj

Zwrot aż do 123 PLN w UNIBET. Rewelacyjnie dobre warunki, bogata oferta. Zobacz sam !

Porozmawiaj o typach w trakcie meczu ! Nie wiesz na kogo postawić? Spytaj ekspertów! Zobacz nasz LIVE CHAT.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Fixy bukmacherskie
Autor Wiadomość
Post Fixy bukmacherskie 
Co sądzicie na temat tzw fixów bukmacherskich bądź insiderów? Tutaj jest wiele osób, które podają fixy i ustawki na forum. Czy sa oplacalne i bezpieczne? Czy przynosi to duze zyski a moze jest to zwykle naciagactwo?

Profil PW
Nikt normalny Tobie nie sprzeda fixa za n-euro bo to jakby sprzedawał siebie organom ścigania Laughing . Jest jedno otwarte forum fixbet.pl gdzie możesz popatrzeć jak to te fixy są "dochodowe" Laughing

Post Re: Fixy bukmacherskie 
jakby to powiedziec, fixy bukmacherskie to jeden z etapow ktory kazdy gracz musi przejsc - doswiadczyc, ja juz mam za soba chyba wszystko od pociagow az po fixy i super infa, zam. fora itp. i mam jeden dobry koncowy wniosek Very Happy moze dziwne moze nie, ale najlepszy dla mnie okres to byl ten kiedy gram sam, wylacznie sam basket i pilke nozna, sprawialo mi to radosc i jak patrze w perspektywie czasu tez duze korzysci, z fixow juz sie dawno wyleczylem, bo kazdy wpada w takie zauroczenie bo przeciez tak ladnie pisza sure win 100% fixed itp Laughing Teraz znowu gram sobie swoje, nie trace czasu na fora, fixy itp. i jest git Smile pozdrawiam wszystkich fixo-maniakow Laughing

A co do tych fixow:
Fix- typ z bardzo dobrymi informacjami z wysoka skutecznoscia, ja sobie to tak tlumacze, czasami raz na 100 pojawi sie fix na necie ale na dobra sprawe nikt nie wie ktory to typ Laughing

nie ma fixow, nie sa dostepe dla zwyklych graczy, jak ktos ma dostep do fixa to go zagra grubo u buka i bedzie ciedział cicho jak mysz pod miotlą

fix to magiczne pojecie marketingowe, na które nabieraja sie naiwni i traca duze pieniadze na wykupienie fixa a potem u bukmachera kolejna fortune przepuszcza na ten gowno warty bet Smile

Profil PW email
w sieci jest bardzo duzo forów związanych z fixami, tylko prawda jest taka ze wiekszosc ich meczy to nie jest zaden fix. Poprostu nabijają ludzi w buteke. Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki...ale bardzo zadko

Profil PW
Ktos jeszcze sie moze podzieli swoimi doswiadczeniami? Smile

Profil PW
Barox89 a jakie może być inne doświadczenie z fixami niż naciąganie ludzi ? Very Happy

Fix to magiczne słowo, jak święty Graal, wiele osob wierzy, że go odnajdzie, ale jak dotąd nikomu sie nie udało. Ten produkt nie jest dla zwykłych zjadaczy chleba. Jest takie powiedzenie "ci co wiedzą, nie mówią, ci którzy mówią, nie wiedzą".

Fixa możesz być pewien, jeśli sam ustawiasz mecz albo znasz osoby, które to zrobiły. Pozostałe źródła są już wątpliwe. Na pewno nie można wierzyć w ludziom, którzy sprzedają fixy za kase, bo to już jest jawne nabijanie ludzi w butelke. Po co ktoś miałby sprzedawać fixy po 50-100zł, nawet 1000 zł ... chyba tylko, żeby naciągnąć jeleni i cieszyć sie z tego, jak łatwo orżnąć naiwniaków na kwit używając magicznego słowa "fix, ustawiony mecz, ustawka". Laughing

Prywatne Typy - POLECAM !
__
Profil PW www

Fix to magiczne słowo, jak święty Graal, wiele osob wierzy, że go odnajdzie, ale jak dotąd nikomu sie nie udało

Rabin ma rację.Lepiej fixy zostawić w spokoju i zajć się porządną analizą zdarzeń

P.S. Galahad odnalazł według legendy świętego Graala Smile
Pzdr

Profil PW

Galahad odnalazł według legendy świętego Graala Smile

Legendy rządzą się swoimi prawami, a kto wie jak było naprawdę. Tu potrzebne są fakty. Wink
Wiele pięknych i barwnych legend krąży na temat fixów. Very Happy

__
Profil PW www
Legendy rządzą się swoimi prawami, a kto wie jak było naprawdę. Tu potrzebne są fakty. Wink
Wiele pięknych i barwnych legend krąży na temat fixów. Very Happy

I niektóre z nich są prawdziwe, ale jak to bywa ludzie dzielą się na niedowiarków, na tych co się spalili i na tych co w nic nie wierząSmile

na tych co się spalili

masz na myśli samospalenie, czy podpalenie przez kogoś? Razz

__
Profil PW www
Spalili się ze wstydu, że dali się nabrać Smile .

Profil PW
Mam na myśli ludzi, którzy dali się nabrać na oferty z n-euro za super fixa Very Happy

Jak widze 'FIX' jest to ustawiony mecz. I raczej nie wierze, żeby był ogólnie dostępny, a jak juz to dla bardzo ścisłej grupy. Ale przeciez swego czasu ba forum był użytkownik Mucha, który prowadził temat z ustawionymi meczami. Z tego co widziałem to szło mu bardzo dobrze...
http://dtypy.net/forum/viewtopic.php?t=53

Profil PW
Sugeruje założyć temat na forum "uwaga na oszustów" i tam każdy będzie wypisywał: oszukał mnie ten i ten kiedy i na czym. Prosto i przejrzyście.

http://dtypy.net/forum/viewtopic.php?p=196456 Wink

Profil PW
Jak widze 'FIX' jest to ustawiony mecz. I raczej nie wierze, żeby był ogólnie dostępny, a jak juz to dla bardzo ścisłej grupy. Ale przeciez swego czasu ba forum był użytkownik Mucha, który prowadził temat z ustawionymi meczami. Z tego co widziałem to szło mu bardzo dobrze...
http://dtypy.net/forum/viewtopic.php?t=53

Przeczytałem ten artykuł i mam pytanie. Co w przypadku gdyby bukmacher się zczaił że dany mecz ustawka? Tzn. gdyby prawda wyszła na jaw? Bukmacher mógłby podać muche i innych cwaniaków do sądu?

Profil PW
Za co? Nie wydaje mi się żeby którykolwiek buk w regulaminie zastrzegał sobie prawo do więzienia dla każdej osoby grającej fixy...szczególnie że ludzi w dużych bukach jest DUŻO, i zapewne znalazłby się stos osobników którzy zagrali dany mecz z czystego przypadku. Wink

O ile dobrze mi wiadomo blokada kursów jest stosowanym dziś rozwiązaniem.

Profil PW
Nie chodziło o więzienie tylko o kase, napisał że zagrał za cene mieszkania w Warszawie. Shocked
Nie ma sprawiedliwości na świecie Confused Ludzie się starają analizują mnóstwo czasu spędzają, a tacy jak mucha mają info o ustawce i sruuu. Sobie żyją godnie jeżdżą po świecie za kase "zarobioną" bez wysiłku. A innym jeden typ na kuponie nie wszedł bo to była ustawka Laughing

Profil PW
Nie chodziło o więzienie tylko o kase, napisał że zagrał za cene mieszkania w Warszawie. Shocked
Nie ma sprawiedliwości na świecie Confused

A Ty dzisiaj się urodziłeś? Pewnie, że nie ma i nigdy nie będzie. Zawsze będą tacy którzy będą żyli kosztem innych. Sad

http://dtypy.net/forum/viewtopic.php?p=224291#224291
Profil PW

__
Profil PW email www
Parę dni temu w niedzielę szukałem różnych stron internetowych z typami meczów i natrafiłem na kolesia który na swojej stronie podawał typy (skuteczność chyba - milion hehe)już chciałem wyłączyć tą stronę ,gdy nagle zauważyłem informację która mnie rozwaliła; POSIADAM INFO. O USTAWIONYM MECZU KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ ZA 2 DNI CZYLI WE WTOREK. INFO DLA ZAINTERESOWANYCH NA MAILA...Rozbawił mnie ten Mistrzu,myślę sobie napiszę do niego tak dla jaj,zobaczymy co odpisze.Odpisał bardzo szybko chyba po 3 minutach,oczywiście jak można było się domyślić za swoją cenną informację o ustawce chciał drobnej(jak on to określił) opłaty w wysokości 300 zł buhaha szkoda że nie euro... No to ja piszę do niego drugiego maila(oczywiście dla żartu,idiotą nie jestem żeby kupować typy),że bardzo chętnie zapłacę ,ale najpierw musi mnie przekonać że mecze są pewne,coś na wzór MUCHY z tego portalu,niech poda 4-5 swoich niby ustawek jak wejdą to nawet abonament u niego wykupię Laughing .Odpisał mi coś takiego:że on nie daje żadnych abonamentów,że te 300 zł które chce za ten typ są na pokrycie kosztów zakupu informacji od swojego informatora,no i też dlatego że chwilowo jest bez kasy Laughing ...Dobry koleś haha.Więcej już do niego nie pisałem.W dniu gdy odbywał się ten niby ustawiony mecz chciałem wejść na tą jego stronę zobaczyć czy coś nie napisał o tej ustawce,a tu uupss strona już nie działa....Klasyczny przykład oszustwa.Tak sobie myślę ,że skoro zamknął stronę to musiał złapać kilku idiotów którzy mu zapłacili..

Profil PW
Dobre Typy
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1