Zakłady bukmacherskie STS online oferuje nowym użytkownikom pakiet powitalny. Gracze już na sam start mogą otrzymać bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych oraz premię za depozyt do 1200 złotych.

STS kod promocyjny na start

STS kod promocyjny na start

W związku z tym, że obecnie wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte . Jedyną obecną opcją obstawiania meczy jest gra przez internet. Z tej okazji STS oferuje graczom specjalny bonus powitalny: freebet 29 złotych oraz bonus do 1200 złotych za depozyt.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Krok pierwszy jest to rejestracja konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu zby wiele czasu.

Bonus bez depozytu od STS

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi już na sam początek bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych. Gracz za te środki będzie mógł obstawiać legalnie mecze.

Jednak istotne w tym wszystkim jest wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Dzięki temu pakiet powitalny trafi na konto gracza.

Premia za depozyt od STS. Bonus do 1200 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz po dokonaniu depozytu może liczyć na darmowe środki. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest wyłącznie od wpłaconej kwoty:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty o wartości 900 złotych. Taka samą wartość znajdzie się na koncie użytkownika, ale w formie środków bonusowych. Łącznie użytkownik będzie posiadał kwotę 1800 złotych to wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Typer może maksymalnie otrzymać bonus do 1200 złotych.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

STS Betgames online:

Warto jest mieć na uwadze, że STS online oferuje każdemu graczowi oprócz zakładów bukmacherskich legalne gry w karty, czyli:

  • poker
  • wojnę
  • bakarat

Gracze w usłudze Betgames od bukmachera STS mają możliwość obstawiania zakładów na znane i popularne gry karciane. Użytkownicy mogą grać tam za prawdziwą gotówkę i ja w dodatku wygrywać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.