We wtorek 20 listopada reprezentacja Polski zakończy występy w pierwszej edycji Ligi Narodów UEFA. Biało-Czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Portugalczykami, a bukmacher TOTALbet przygotował z tej okazji ofertę specjalną dla swoich graczy. Jak z niej skorzystać?

Bonus od TOTALbet na mecz Portugalia - Polska
Bonus od TOTALbet na mecz Portugalia – Polska

Do udziału promocji „PORTUGALIA – POLSKA BONUS” uprawnieni są wszyscy zarejestrowani gracze TOTALbet bez konieczności wcześniejszego zapisywania się do akcji czy też późniejszego zgłaszania się po odbiór należnej premii.

Wystarczy zagrać zakład spełniający warunki regulaminowe TOTALbet, a system bukmachera zakwalifikuje nas automatycznie. Jakie to dokładnie wymogi?

Zainteresowany bonusem uczestnik zakładów bukmacherskich musi postawić do godziny 23:59 w dniu 20 listopada zakład SOLO lub AKO o kursie minimalnym 2,00 za 120 PLN. Środki te muszą pochodzić z salda głównego gracza.

Ponadto przynajmniej jeden z typów na kuponie musi pochodzić z oferty na spotkanie Portugalia – Polska w Lidze Narodów UEFA. Do promocji zaliczane są zarówno zakłady z oferty przedmeczowej, jak i te grane na żywo. Wyłączone są z  niej natomiast wszelkie zakłady specjalne jak np. Total Boost czy zakłady długoterminowe.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

Prawidłowo zagrany kupon to gwarancja otrzymania dodatkowych środków w wysokości 120 PLN, które zostaną zaksięgowane na koncie bonusowym w TOTALbet. Zlecenie ich wypłaty będzie możliwe dopiero w momencie dokonania nimi trzykrotnego obrotu na zakładach składających się z minimum trzech zdarzeń o kursie minimalnym 1,20 i łącznym 2,00.

Każdy uczestnik akcji promocyjnej z okazji meczu Portugalii z Polską może otrzymać tylko jedną premię specjalną.

Na więcej mogą liczyć jednak nowi klienci, na których u legalnego bukmachera TOTALbet czeka podwójna oferta powitalna, bonus 100% do 500 PLN oraz freebet 25 PLN. Wystarczy odwiedzić stronę internetową bukmachera i przejść banalnie prosty proces rejestracji.

Legalny bukmacher online – www.TOTALbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.