Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy za obstawienie meczy. Wystarczy typować dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowy, aby codziennie móc liczyć na extra środki.

Jak dostawać codziennie 20 złotych na obstawianie w STS

Jak dostawać codziennie 20 złotych na obstawianie w STS

Największy atuty promocji „Codziennie 20 PLN”, że dopuszczone przez bukmachera STS są wszystkie dyscypliny. W dodatku nie ma znaczenia, czy kupon okazał się wygrany, czy przegrany. Jeśli użytkownik spełni proste warunki tej akcji to i tak otrzyma darmowe środki.

Jeśli chcesz wziąć udział w ofercie „Codziennie 20 PLN” to wystarczy zapisać się do tej oferty na stronie www.STS.pl. Na uwadze warto jest mieć jednak fakt, że składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdey etap trwa od każdego poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.

Pewne 20 PLN za obstawienie meczy dla typerów

Dopuszczona przez bukmachera STS w akcji „Codziennie 20 PLN” są wyłącznie kupony AKO, które muszą spełniać proste warunki, tj.

  • minimum dwa zdarzenia na kuponie
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85
  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej
Fortuna kod promocyjny 2020

Jeśli na przestrzeni jednej doby gracz zagra kupony, które spełniają powyższe warunki promocji i ich łączna kwota stawek na zakłady bukmacherskie wyniesie co najmniej 100 PLN w prezencie otrzyma 20 PLN. Warto jest zaznaczyć, że w czasie jednego etapu na konto gracza może trafić nawet 140 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera STS:

Wszyscy nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS mogą otrzymać extra bonus powitalny nawet o wartości 1229 PLN.

Za dokonanie rejestracji konta typer dostanie 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty. Po dokonaniu pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na premię 100% jej równowartości, aż do 1200 PLN.

Jeśli chcesz skorzystać z wymienionych bonusów musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.