Po przerwie zimowej wracamy z rozgrywkami PKO Ekstraklasy. Pierwszy pojedynek czeka nas już w piątek 7 lutego. Z okazji tego wydarzenia bukmacher Betlic przygotował promocję „Piłkarski Jackpot”. Pula nagród przeznaczona na tą akcję to 40 000 złotych!!

Betclic liga typerów z nagrodami

Betclic liga typerów z nagrodami

Udział w tej ofercie może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Gracze, którzy chcą skorzystać z tej promocji muszą się do niej zapisać na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”. Można to zrobić najpóźniej do 7 lutego do godz. 18:00.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, na których to musi znaleźć się osiem spotkań na zmagania dwudziestej pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy. W tej serii spotkań dojdzie do takich potyczek:

  • Arka Gdynia – Cracovia
  • Śląsk – Lechia Gdańsk
  • Korona Kielce – Górnik Zabrze
  • Lech Poznań – Raków Częstochowa
  • Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
  • Wisła Płock – Pogoń Szczecin
  • Piast Gliwice – Zagłębie Lubin
  • Legia Warszawa – ŁKS Łódź

Na każdym zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy podstawowe, czyli „1 x 2” (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), a muszą one koniecznie pochodzić z oferty przedmeczowej.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Każdy użytkownik może zagrać maksymalnie pięć kuponów, a stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 złotych.

Typerzy, którzy poprawnie wypytują spotkania dwudziestej pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi w tej akcji, czyli 40 000 złotych.

Ewentualne nagrody do zwycięzców trafią w dniu 11 lutego.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Każdy nowym gracz może swoją przygodę u bukmachera BetClic zacząć bez ryzyka. Bowiem pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, aż do 550 złotych. Chcąc skorzystać z tej oferty każdy gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas zakładania wygranej.

Dzięki temu jak pierwszy zakład okaże się przegrany to typer tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki do 550 złotych. W przypadku wygranej otrzyma całą kwotę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.