Najnowsza promocja powitalna bukmachera BetClic Polska jest to pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Ten Cashback będzie aktywny graczom jedynie wtedy, gdy wpiszą kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic na start

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic na start

Oferta bonusowa skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera BetClic Polska.

Warunki promocji są bardzo proste i żadnej osobie nie sprawią problemów. Krok pierwszy jest to rejestracja konta na www.BetClic.pl. Proces zakładania konta zajmie graczowi dosłownie kilka chwil.

Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, czy też wybrać login i hasło

Kod bonusy w BetClic 2020

Gracz, który chce skorzystać z Cashbacka koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta.

To sprawi, że automatycznie bonus powitalny zostanie aktywowany przez bukmachera BetClic Polska. Warto też mieć na uwadze, że później typer już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Po tym jak gracz już zaloguje się na swoje konto musi dokonać wpłaty i zagrać pierwszy kupon, który jest objęty Cashbackiem.

darmowy kod promocyjny BetClic

Typer sam wybiera zdarzenia znajdujące się na kuponie. Również rodzaj zakładu jest dowolny.

Jednak warto jest mieć na uwadze, że jak kupon zostanie przegrany to gracz nic nie odczuje, ponieważ otrzyma w zamian zwrot stawki, aż do 550 złotych. Natomiast przy wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

BetClic zakłady bukmacherskie w Polsce

Gracze legalnego bukmachera w Polsce BetClic mogą liczyć regularnie na bonusy za obstawienie spotkań.

Nie można zapominać też o aplikacji mobilnej, czy też TV BetClic, a tam typerzy bez żadnych ograniczeń mogą oglądać wydarzenia sportowe online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.