Legalny bukmacher PZBUk oferuje na start nowym graczom bonus wysokości pierwszego depozytu. To od Ciebie zależy jaka kwota znajdzie się na koncie typera. Warto jest mieć na uwadze, że maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kontu promocyjnego „BETONLINE”.

Bonusy u bukmachera PZBuk 2020

Bonusy u bukmachera PZBuk 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Podstawowa, zaraz konieczna czynność w tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces założenia konta jest bardzo prosty, ponieważ zajmie dosłownie chwil. Z prostej jednej przyczyny, wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera PZBuk

Należy jednak pamiętać o tym, żeby dokonać odblokowania bonusu powitalnego. Można to jedynie zrobić poprzez wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy jednak pamiętać, że później już gracz nie będzie posiadał takiej możliwości.

bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji może dokonać już pierwszego depozytu, który to jest objęty promocją. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest od wysokości dokonanie wpłaty:

Przykład: Gracz dokonał swojej pierwszego depozytu o wartości 200 PLN. To sprawi, że razem będzie posiadał 400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki znajdę się na koncie gracza automatycznie po tym jak legalny bukmacher PZBuk zaksięguje pierwszą wpłatę.

W ramach tej promocji każdy gracz może maksymalnie bonus o wartości nawet 500 PLN.

Gracze, którzy posiadają konto u legalnego bukmachera PZBuk mogą liczyć na zupełnie inne promocje, jak chociażby “komborakieta” czy też “kombodoładowanie”. W ramach tych promocji wspomniany operator zwiększa wygrane swoim graczom.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.