Jedno z ciekawszych czwartkowych pojedynków we włoskiej Serie A będzie miało miejsce na Gewiss Stadium, a dojdzie tam do rywalizacji pomiędzy Atalantą z Torino. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na tą rywalizację.

Fortuna kod promocyjny 2021
Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Patrząc na ligową tabelę to niewątpliwie lepiej to wygląda po stornie gospodarzy, którzy mają przewagę trzynastu punktów nad swoimi rywalami. Jednak trzeba powiedzieć, że zapowiada się tutaj dosyć ciekawy mecz, w którym to bramek nie powinno brakować.

Podczas ostatniego spotkania ekipa Atalanty dosyć niespodziewanie zremisowała swoje spotkanie i to bezbramkowo z Genoą. Chociaż trzeba powiedzieć, że dominowali od pierwszej do ostatniej minuty, a nie mogli znaleźć sposób na bramkę rywala. I nie chce mi się wierzyć, aby w drugim meczu z rzędu nie trafili do bramki przeciwników. Tym bardziej, że wcześniej prezentowali się kapitalnie. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że ta drużyna słynie z fantastyczne gry ofensywnej. A mają przecież kim straszyć swoich przeciwników, ponieważ szansę na grę od początku mają Zapata, Malinovsky, Miranchujk, czy też Zappacosta.

Atalanta jeśli zagra na swoim poziomie to spokojnie jest sama strzelić trzy bramki. Jednak nie od dzisiaj wiadomo, jak ten zespół radzi sobie, czyli strzela sporo bramek, ale z drugiej strony zachowanie czystego konta przychodzi dla nich z wielkim trudem” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Z drugiej strony Torino to drużyna o dużo mniejszym potencjale i możliwościach. Chociaż trzeba zaznaczyć, że jeszcze na początku sezonu radzili sobie całkiem dobrze w ofensywie. Jednak na przestrzeni ostatnich tygodni było to zdecydowanie gorzej, gdzie zachowanie czystego konta przychodziło dla nich z wielkim trudem. Popełniali proste błędy co rywale byli wstanie wykorzystać. A zaznaczyć jest trzeba, że nie mieli zbyt wymagających przeciwników, ponieważ mierzyli się chociażby z Bologna, Cagliari, czy Empoli.

Warto jest również tutaj spojrzeć na wynik spotkań bezpośrednich. W każdym z pięciu ostatnich starć pomiędzy tymi zespołami bramek nie bramowało i jestem przekonany że również powinno tak samo wyglądać to i dzisiaj.

Spotkania Atalanta – Torino można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Atalanta – Torinoover 2.51.42STS