Czas na kolejne mecze trzeciej rundy turnieju ATP w Monte Carlo. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Djokovicem z Evansem. Nie da się ukryć, że faworytem tego meczu jest Serb, których nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki z tenisa na dzisiaj

Darmowe pewniaki z tenisa na dzisiaj

Niewątpliwie Novak w tym sezonie chce odbudować swoją pozycję na mączce po poprzednim sezonie, w którym to zaprezentować się fatalnie w finale French Open. Można powiedzieć, ze tam Nadal go wręcz „rozjechać”. Na pewno teraz Serb chce zaprezentować się z zdecydowanie lepszej strony.

Na pewno Serb nie jest faworytem gry na mączce z Nadal, bowiem jak dobrze wiadomo Hiszpan posiada ogromne możliwości i potencjał. Nie mniej jednak głód rewanżu na pewno jest tutaj po stornie Novaka.

Serb na pewno takie spotkania, jak te dzisiejsze będzie chciał wygrać jak najmniejszych kosztem. To wszystko sprawia, że nie ten pojedynek nie powinnien trwać zbyt długo” – pisze typer portalu betonline.net.pl

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Evans i tak można powiedzieć, że osiągnął ogromny sukces, ponieważ sam się nie spodziewał tego, że uda mu się dojść do trzeciej rundy. Wczoraj pokonał chociażby Hurkacza, zaś wcześniej okazał się lepszy od Lajovića.

Djoko póki co rozegrał jedno spotkanie w Monte Carlo i nie było ono zbyt długie, ponieważ pewnie ograł Sinnera w dwóch setach. I nie chce mi się wierzyć, aby dzisiaj mogłoby mecz potrwać dłużej.

Spotkanie Djokovic-D.Evans można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Djokovic-D.Evansponizej 19,5 gemow1.55STS