Promocje powitalne są tym, na co mogą liczyć nowi klienci praktycznie wszystkich firm bukmacherskich, ale nie każda z nich oferuje aż dwa bonusy na start, jak robi to Totolotek! Chcesz zapoznać się ze szczegółami? Zapraszamy do lektury tekstu, w którym wszystko wyjaśniamy.

Aż dwa bonusy na start w Totolotku!
Aż dwa bonusy na start w Totolotku!

Na wstępie warto zaznaczyć, że bonusy powitalne skierowane są do wszystkich potencjalnych graczy, którzy zdecydują się założyć konto u legalnego bukmachera Totolotek? Dla takich osób przygotowano aż dwie premie.

Pierwszą z nich jest bonus 100% od pierwszej wpłaty aż do kwoty 1000 PLN! To jednak nie oznacza, że musisz wpłacić dokładnie taką kwotę, żeby otrzymać dodatkowe środki. Do akcji kwalifikują się bowiem wszystkie depozyty o wartości co najmniej 20 PLN!

Po należny bonus nie trzeba się nigdzie zgłaszać, zostanie on przyznany automatycznie po rejestracji konta i dokonaniu pierwszej wpłaty, a jego aktywacja nastąpi w momencie zagrania pierwszego kuponu z salda bonusowego, na którym pojawi się premia powitalna.

Przed dokonaniem pierwszej wypłaty z konta bukmacherskiego, już po skorzystaniu z promocji, uczestnik akcji jest zobowiązany do dokonania trzykrotnego obrotu sumą pierwszej wpłaty i kwoty bonusu. Do obrotu zaliczane są tylko kupony o kursie minimalnym 2,00.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

Opisany powyżej bonus 100% od pierwszej wpłaty aż do 1000 PLN to nie wszystko na co mogą liczyć nowi gracze w Totolotku! Każdy z nich może również liczyć na freebet o wartości 20 PLN, który zostanie przyznany już w momencie pozytywnej weryfikacji i aktywacji założonego konta!

Zarówno samo założenie konta, jak i jego weryfikacja nie są rzeczami skomplikowanymi i zajmują zaledwie kilka minut. Proces rejestracji odbywa się na oficjalnej stronie internetowej bukmachera.

Legalny bukmacher online – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.