Czas na zaległe spotkanie w ramach trzynastej kolejki Plusligi, w którym to AZS Olsztyn powalczy z Treflem Gdańsk. Ciężko wskazać jest faworyta tego spotkania w związku z tym over punktowy jest najlepszym typem na ten mecz.

Skuteczne pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Skuteczne pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Owszem w tabeli lepiej sytuacja wygląda po stornie gospodarzy. AZS obecnie zajmuje szóste miejsce mając dziesięć punktów przewagi nad dziewiątym Treflem. Jednak na pewno jest to bardzo ważny mecz dla ekipy gości.

Bowiem ten zespół chcąc walczyć bezpośrednie o fazę playoff musi godzić GKS, do którego ma sześć punktów straty, ale z drugiej strony trzy mecze rozegrane mniej.

Zmierzą się co tutaj mówić ekipy o podobnym poziomie i potencja. Ekipa Trefla liczy dzisiaj na przełamanie, ponieważ w ostatnich meczach dzielnie walczyli Skrą i ZAKSĄ, ale ostatecznie musi uznać wyższość rywala.

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2022

AZS to ekipa, która przede wszystkim dobrze radzi sobie na własnej hali. Jednak w meczach i na własnej hali tracę regularnie sety. W związku z tym nie spodziewam się tutaj nagłej ich poprawy gry.

Spotkania AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
AZS Olsztyn – Trefl Gdańskover 171.51.39STS