Czas na kolejne występy w ramach pierwszej rundy challengera w Lille. We wtorek swoje spotkanie rozegrają Ricardas Berankis z Evanem Furnessem. Zwycięzca tej pary zagra w drugiej rundzie tej imprezy.

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że faworytem tej rywalizacji jest Berankins, który zdecydowanie góruje nad swoim przeciwnikiem. Fakt, że sklasyfikowany jest ponad dwieście miejsc wyżej w rankingu to potwierdza.

Również Berankins w porównaniu do swojego przeciwnika posiada zdecydowanie większy potencjał, ale także i możliwości. Stać jest jego na dużo równą dobrą grę.

Tym bardziej, że Berankins jest to zawodnik, który reglanie występuje w turniejach rangi ATP. Trzeba zaznaczyć, że ma za sobą udaną imprezą w Dubaju, gdzie doszedł do ćwierćfinału,a po stronie wygrywał mecze z Struffem, czy też Popyrinem.

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2022

Furness to zawodnik, który występuje w turniejach rankingi challeger. Jednak i tam nie osiąga dobrych wyników. Warto jest dodać, że że jak w ostatnich tygodniach ten zawodnik wygrywa to przede wszystkim w meczach, w których jest faworytem.

Spotkania Berankis – Furness można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Berankis – Furness11.31STS