Podczas spotkań w ramach trzeciej rundy Indian Wells dojdzie do rywalizacji pomiędzy Matteo Berretinim z LLorisem Harrisem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Skuteczne pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Skuteczne pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Owszem można powiedzieć, że różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami nie jest duża, bo Berrettini zajmuje szóstą pozycję, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na trzydziestej drugim miejscu.

Jednak od początku sezonu lepiej radzi sobie Matteo, który regularnie wygrywa swoje mecze. Ma za sobą chociażby udany turniej Australian Open, gdzie doszedł do półfinału.

W ostatnich tygodniach również wygrywał swoje potyczki, ale trzeba powiedzieć, że nie był wykorzystywany cały potencjał tego zawodnikach. W pierwszej rundzie ograł Rune 2-1.

Harris na pewno nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Daleko mu do gry na wyższym poziomie i nic nie zapowiada tutaj nagle jej poprawy. I co warto jest zaznaczyć przegrywał dosyć wyraźnie swoje mecze.

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2022

Owszem udało mu się wygrać mecz w pierwszej rundzie, gdzie ograł Bagnisa 2-1. Jednak nie był to również porywający mecz w jego wykonaniu.

Reasumując, obecnie dużo lepiej radzi sobie Meteo i jeśli nie zlekceważy on swojego przeciwnika to spokojnie stać jest na zwycięstwo.

Spotkania Berrettini – Harris można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Berrettini – Harris11.31STS