Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom najnowszy bonus w postaci Cashbacku. W razie przegranej można otrzymać zwrot nawet o wartości 510 PLN. TO wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego KOD510.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera BetClic.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Gracz musi dokonać rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie jest w żadnym stopniu skomplikowany i trudny. Każdy typer powinien sobie z nim poradzić bez najmniejszych problemów. Bowiem wystarczy ta wpisać, m.in. imię czy też nazwisko.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Najważniejsze w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 w formularzu rejestracyjnym. Bowiem do dzięki niemu bukmacher dokona aktywacji Cashbacku.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Następnie pozostaje już graczowi dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu, który objęty jest Cashbackiem.

Bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za jaką gracz zawarł kupon pod warunkiem, ze kupon zostanie rozliczony jako przegrany. Natomiast w razie wygranego kuponu cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.