Zakłady bukmacherskie Etoto oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam początek. Wszyscy typerzy mogą liczyć na extra premię o wartości 1500 PLN.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u wspomnianego operatora. A warto jest nadmienić, iż bukmacher Etoto regularnie nagradza wszystkich swoich użytkowników extra bonusami.

Premia 100% za depozyt w Etoto:

Chcąc liczyć na bonus powitalny nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać.

Warunek jest prosty. Na samym początku należy dokonać rejestracji konta na stronie www.Etoto.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe.

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty, za którą gracz otrzyma premie jej równowartości:

Przykład: Użytkownik wpłacił 1300 PLN na swoje konto. W prezencie otrzyma taka samą wartość, ale w formie środków bonusowych. Razem użytkownik będzie posiadał 2600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki bonusowe na kontach gracza znajdzie się automatycznie po zaksięgowaniu depozytu. Za otrzymana gotówkę każdy z graczy będzie mógł obstawiać mecze.

Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy typer to 1500 PLN. Nie można zapominać, że promocją objęty jest wyłącznie pierwszy depozyt.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.