Legalny bukmacher Forbet przygotował 50% premii od kolejnego depozytu. Każdy z graczy może w ramach tej oferty zgarnąć nawet 200 PLN!

Bonus 200 PLN od wpłaty dla graczy Forbet!

Bonus przyznawany jest z okazji najkrótszego dnia w roku i trwa dokładnie tyle, ile czasu słońce będzie znajdowało się na niebie. W praktyce oznacza to, że premię można odebrać tylko w godzinach 7:40-15:28.

Aby skorzystać z premii, gracz musi być zarejestrowany na stronie legalnego bukmachera Forbet. Jeżeli jeszcze nie skorzystał z bonusu powitalnego, w pierwsze kolejności będzie musiał go odebrać.

Minimalna wpłata kwalifikująca się do promocji to 20 PLN. Zgodnie z regulaminem, gracz nie może otrzymać więcej niż 200 PLN, tak więc depozyt 400 PLN pozwala na zgarnięcie maksymalnego doładowania.

Dodatkowe środki mogą być wykorzystane na dowolny zakład z oferty legalnej marki Forbet. Przed wypłatą należy obrócić je odpowiednią ilość razy. Szczegóły na ten temat znajdują się w oficjalnym regulaminie promocji.

Do wykorzystania bonusu nie jest wymagany żaden kod promocyjny Forbet. Jedynym twoim zadaniem jest zatem dokonanie wpłaty w określonych godzinach!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Forbet, możesz założyć je w każdej wolnej chwili. W tym celu wystarczy odwiedzić oficjalną stronę buka i wypełnić formularz rejestracyjny.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.