Już w niedzielę – 17 marca rozpocznie się pierwszy w tym sezonie wyścig F1. W związku z tym bukmacher LvBet przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to przyzna bonus w wysokości 25 PLN o ile Robert Kubica ukończy wyścig.

Darmowy bonus od LvBet na GP Australii w F1

Darmowy bonus od LvBet na GP Australii w F1

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu u tego operatora.

Promocja polega na zawarciu kuponu za minimum 50 PLN na zdarzenia z GP Australii w F1 za minimum 50 PLN o kursie całkowitym nie mniejszym niż 2.00, a jeżeli Robert Kubica ukończy wyścig bukmacher przyzna bonus w wysokości 25 PLN. Lecz trzeba pamiętać, że zakład na: Robert Kubica: [Czy będzie sklasyfikowany? TAK/NIE] nie kwalifikują się do promocji.

Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Czas na oddanie kuponu mamy do niedzieli – 17 maca do godziny 6:10. I muszą na nim znajdować się jedynie zdarzenia z GP w Australii w F1.

Ewentualny bonus trafi na konto gracza w LVbet w poniedziałek do godziny 17:00. A otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnym obrotem po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.