Już nie możesz doczekać się konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich, które odbędą się na Wielkiej Krokwi w Zakopanem? Nie jesteś sam. O zawodach pamięta też bukmacher TOTALbet, który przygotował okazjonalną promocję.

Bonus na Zakopane 2019 w TOTALbet!
Bonus na Zakopane 2019 w TOTALbet!

Oferta specjalna na Puchar Świata Zakopane 2019 obowiązuje tylko i wyłącznie od piątku do niedzieli (18-20 stycznia) i jest skierowana do wszystkich klientów wspomnianej na wstępie marki.

Na co w jej ramach mogą liczyć gracze TOTALbet? Po spełnieniu regulaminowych warunków każdy uczestnik akcji otrzyma dodatkowe 50 PLN na grę w zakładach sportowych.

Wystarczy postawić dwa nieidentyczne kupony SOLO lub AKO o kursie minimalnym 2.00, z salda głównego i za minimum 50 PLN, na których znajdą się tylko i wyłącznie zakłady z oferty na Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

UWAGA! Do weekendowej promocji kwalifikują się zarówno zakłady na zdarzenia z oferty przedmeczowej, jak i zakłady live. Ponadto można typować zarówno konkursy, jak i piątkowe kwalifikacje.

Po zagraniu kuponów bonus 50 PLN nie trafi na nasze konto automatycznie. Trzeba się po niego zgłosić, pisząc e-mail na podany w regulaminie adres. Każdy uczestnik może liczyć tylko na jeden bonus.

Wypłata ekstra premii będzie możliwa dopiero po dokonaniu trzykrotnego obrotu, na kuponach o kursie minimalnym 2,00 i składającym się z co najmniej trzech zdarzeń.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.