Najbliższy weekend fanom tenisa upłynie pod znakiem finałów Australian Open. TOTALbet z okazji decydujących spotkań na kortach w Melbourne przygotował ofertę specjalną. Na czym polega?

Bonus od TOTALbet na finały Australian Open
Bonus od TOTALbet na finały Australian Open

W ramach akcji promocyjnej każdy klient marki TOTALbet może zgarnąć bonus 50 PLN. W tym celu niezbędne jest oczywiście posiadanie internetowego konta bukmacherskiego, które można założyć na portalu opisywanej firmy.

Kolejnym krokiem jest zagranie w najbliższy weekend (od piątku 25 stycznia do godziny 23:59 w niedzielę 27 stycznia) dwóch nieidentycznych kuponów, na których znajdzie się przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na finały Australian Open 2019 (singlowe lub deblowe).

Każdy z tych kuponów, przedmeczowych lub live, musi mieć kurs minimalnym na poziomie 2,00. Co ważne, po należną premię należy zgodzić się samemu na adres e-mail podany w regulaminie tenisowej promocji.

Ta zasili saldo bonusowe w przeciągu 48 godzin od zakończenia pierwszego w tym roku turnieju Wielkiego Szlema i będzie musiała zostać wykorzystana na zakłady sportowe TOTALbet.

Wypłata dodatkowych środków będzie możliwa po dokonaniu trzykrotnego obrotu na kuponach składających się z minimum trzech darzeń o kursie minimalnym 1,20 każde i łącznym nie mniejszym niż 2,00.

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że każdy nowy klient marki TOTALbet może skorzystać z oferty powitalnej bukmachera, na którą składa się m.in. freebet o wartości 25 PLN, który otrzymuje się już za samo założenie i pełną weryfikację konta.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.