Jedynie w środę 20 marca bukmacher Forbet zwiększa depozyt dla swoich graczy o 50%. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Z promocji może skorzystać każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Ta akcja bonusowa trwa jedynie w środę 20 marca do godziny 23:59. W promocji natomiast bierze udział jedynie pierwszy depozyt.

Bukmacher podczas tej akcji przyznaje bonus 50% od dokonanego depozytu.To wszystko sprawia, że od nas zależy jaka kwota trafi na nasze konto, przykładowo wpłacając 400 PLN, dostaniemy od bukmachera bonus w wysokości 200 PLN. Minimalna kwota jaka bierze udział w promocji to 20 PLN. Maksymalnie natomiast można otrzymać 500 PLN. Aby taka kwota trafiłą na konto należy dokonać depozytu za minimum 1000 PLN.

Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Trzeba pamiętać, że bonus należy odblokować poprzez dokonanie jednokrotnego depozytu kwotą równą wpłacie. Kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00.

Niewątpliwie warto jest skorzystać z tej promocji, tym bardziej, że już w czwartek – 21 marca ruszają spotkania do eliminacji Mistrzostw Europy 2020.

Chcąc wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotem otrzymaną wartością po kursie nie mniejszy niż 2.00. Bukmacher Forbet wyznaczył 14 dni na obrót.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.