Limitowaną ofertę promocyjną graczom przygotował legalny bukmacher STS dla typerów, którzy obstawiają zmagania w E-sporcie. Wszyscy typerzy co tydzień mogą liczyć na bonus do 25 PLN.

E-sport. Bonus dla graczy

E-sport w STS online. Bonus dla graczy

Śmiało można powiedzieć, że obecnie obstawienie E-sportu jest dużo bardziej popularniejsze niż to miało miejsce chociażby dwa miesiące temu. Przyczyna tego jest jasna i dobrze znana każdemu. A mianowicie większość dyscyplin jest zawieszona. Skutkuje to tym, że oferty bukmacherów nie posiadają zbyt dużej ilości zdarzeń do typowania.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertą promocyjną graczom, w której to co tydzień można otrzymać bonus do 25 PLN za obstawienie E-Sportu.

Akcja „Bezpieczne 25 PLN na E-sport” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest graczom od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Gracz chcąc skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Należy to zrobić w następujący sposób:

  • zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
  • kliknąć w przycisk „Dołącz” znajdujący się w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

Darmowy bonus na E-sport

Po spełnieniu powyższych warunków gracze muszą już wyłącznie obstawiać mecze z E-sportu. W ramach tej akcji kwalifikuje się każdy kupon SOLO, na którym to może być wyłącznie zdarzenie z E-sportu.

Kurs minimalny typu musi wynosić co najmniej 1.85. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ przed nami pojedynki chociażby w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

Minimalna stawka każdemu kuponu to 2 PLN. Na uwadze trzeba mieć również fakt, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Fortuna kod promocyjny 2020

Na koniec każdemu okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowana stawek za przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus o wartości 10% tej kwoty:

Przykład: Suma wszystkich przegranych zakładów przez gracza wyniosła 200 PLN. W zamian gracz otrzyma bonus o wartości 20 PLN.

Wszyscy gracze, którzy korzystają z tej oferty co tydzień mogą liczyć na bonus, który to maksymalnie może wynieść nawet 25 PLN.

Kod promocyjny w STS 2020:

Nie można zapominać, że obstawiać mecze można wyłączne online. Punty stacjonarne bukmacherów są nieczynne. W związku z tym Polski bukmacher STS przygotował każdemu graczowi pakiet powitalny, w którym to można otrzymać darmowe środki już na sam start:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN

Gracz, który chce otrzymać wymienione środki koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.