Przed nami spotkania siedemnastej kolejki angielskiej Premier League. Jedno z piątkowych potyczek będzie to mecz, w którym o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Brentofrd z Manchesterem United. Zobacz darmowe typy na te starcie.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

W ligowej tabeli nieznacznie lepiej wygląda sytuacja po stornie gości, którzy zajmują obecnie piąta lokatę z dorobkiem dwudzieste siedmiu punktów. Natomiast gospodarzy uzbierali ich siedem mniej co daje dziesiąta pozycję.

Ostatnie mecze w wykonaniu Czerwonych Diabłów można powiedzieć, że były dosyć udane. Bowiem kolejno ogrywali Arsenal, Crystal Palace oraz Norwich. Owszem może gra nie w każdym meczu była najlepsza w wykonaniu United jednak udawało im się wygrywać spotkania.

Po ostatnich występach można powiedzieć, że piłkarze Manchesteru United zyskali nieco większej pewności siebie i będą chcieli to wykorzystać w tej rywalizacji” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2021

Niewątpliwie za zespołem Manchestery United przemawia niewątpliwie doświadczenie, możliwości, potencjał, czy też klasa piłkarzy. Nie zawodzi w dalszym ciągu Ronaldo, który regularnie trafia do bramki. W tym sezonie jest najskuteczniejszym zawodnikiem swojego zespołu. A przecież nie można zapominać io takich piłkarzach jak Fernandes, Greenwood, czy też Pogba.

Drużyna Brentford w ostatnich tygodniach nie zachwyca swoją grą. W ostatnim swoim meczu udało się punktować. Jednak rywal nie był zbyt wymagający, ponieważ ograli Watfordu 2-1. Chociaż trzeba powiedzieć, że zbytnio nie mają kim straszyć swoich przeciwników, ponieważ najskuteczniejsi piłkarz tego zespołu Toney ma cztery trafienia na swoim koncie!

Spotkania Brentford – Manchester Utd można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Brentford – Manchester Utd21.42STS