W najbliższy weekend będziemy emocjonować się zmaganiami w najmocniejszych ligach europejskich. W związku z tym bukmacher Forbet przewidział promocję dla swoich graczy, w której zmniejsza ryzyko przegranej.

Forbet tnie ryzyko na weekend

Forbet tnie ryzyko na weekend

W promocji może wziąć udział każdy graczy, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zapisać, ani się zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu na zmagania z oferty piłki nożnej następujących lig: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga i/lub Ekstraklasa. Na kuponie mogą znajdować się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 99 PLN, a środki muszą pochodzić z konta głównego. Ponieważ kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe są wykluczone z promocji.

Lecz trzeba pamiętać, że z promocji są wykluczone kupony:

  • systemowe
  • zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu

Bonus na konto gracza w Forbet trafi, jeżeli na kuponie będzie jeden błąd. Jednak trzeba pamiętać, że zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego kuponu kwalifikującego się do promocji.

Ewentualny zwrot trafi na konto gracza najpóźniej w poniedziałek 11.03.19, do godz. 16:00. Będzie można go wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotem po kursie minimalnym 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.