Bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy, że dokonasz zawarcia kuponu w godzinach 6:00-12:00, a do tego Twój kupon okaże się wygrany m orzesz liczyć na większą wygraną kwotę.

Większa wygrana o 14% z Forbet

Większa wygrana o 14% z Forbet

Promocja skierowana jest do graczy, który mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Akcja promocyjna, „Kto rano wstaje temu forBET daje” trwa do końca lutego.

Jak chcemy wziąć w tej akcji bukmachera Forbet to nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 6:00-12:00, a także dodamy specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej cztery zdarzenia. Kurs całego kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka kuponu jest dowolna, ale środki, za jaki został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Mamy pełny wybór zawierania kuponów, ponieważ mogą one pochodzić z ofert spotkań na żywo jak i przedmeczowych.

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli dany kupon zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.