Czas na pierwsze mecze jedenastej kolejki niemieckiej Bundesligi. Jedno z piątkowych konfrontacji będzie miało miejsce na Mewa Arena, gdzie to ligowe punkty powalczą dzisiaj ze sobą ekipy Mainz z B. Moenchengladbach. Zapowiada się ciekawy pojedynek, w którym to emocji nie powinno brakować.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Na samym wstępie warto jest dodać, że Mainz póki co może zaskakiwać, bowiem ten zespół zajmuje piąte miejsce. Nieco gorzej wiedzie się B. Moenchengladbach, który to drużyna zajmuje dziesiąte miejsce.

Gospodarze trzeba powiedzieć, że do tego meczu przystąpią w bojowych nastrojach. Bowiem po serii porażek w dwóch ostatnich meczach ligowych zanotowali komplet punktów pokonując Augsburg i Armienię. Owszem nie był to zbyt porywający pojedynek, ale trzeba też powiedzieć, że z dobrej strony radzili sobie w defensywie, gdzie kreowali sporo okazji bramkowych, a byli je wstanie zamieniać na bramki

Źrebaki trzeba powiedzieć, że mają ogromne możliwości i potencjał. Tego nie można im odebrać. Jednak z drugiej strony na pewno nie są w swojej najlepszej stronie. Owszem wiele osób zachwyca się ich wysoką wygraną 5-0 nad Bayernem w Pucharze Niemiec. Jednak w kolejnym swoim starciu meczeli się z Bochum, gdzie skromnie wygrali 2-1.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Patrząc na spotkania bezpośrednie to emocji czysto sportowych nie brakowało. Bowiem regularnie padały bramki z jednej i drugiej strony.

Spotkania Mainz z B. Moenchengladbach  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Mainz z B. MoenchengladbachBTTS 1.65STS