O godzinie 15:30 na Signal Iduna Park miejscowa ekipa BvB zmierzy się z FC Koeln. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, ze faworytami tego starcia są przyjezdni, a jedynie wymiar wygranej jest kwestią otwartą.

BvB – FC Koeln: Darmowy typ i analiza

BvB – FC Koeln: Darmowy typ i analiza

Obie drużyny zajmują miejsce po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli. Gospodarze mając osiemnaście punktów sklasyfikowani są na drugiej pozycji. Natomiast piłkarze Koziołków mają zaledwie trzy oczka na swoim koncie.

Różnica pomiędzy tymi zespołami jest ogromna w każdym elemencie. I to śmiem twierdzić, ze powinno by widoczne na boisku. Nie da się ukryć, ze gospodarze od pierwszej minuty będą chcieli narzucić swój styl gry. Największym atutem gospodarzy na pewno jest ofensywa. Podopieczni Favre nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych.

Do tego w kapitalnej dyspozycji znajduje się Halland, który strzela bramki za bramkami. I na pewno Norweg nie raz sprawi problemy defensywie rywalom. A patrząc na ostatnie jego występy powinien strzelić minimum jedna bramkę.

BvB o ile zagra na swoim poziomie to nie powinno mieć żadnych problemów z wygraniem tego spotkania. Koziołki w tym sezonie spisują się bardzo słabo i nie spodziewam się tutaj nagłej poprawy ich gry” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Koziołki w dodatku podczas obecnego sezonu spisują się bardzo słabo. Trudno znaleźć jaiś plus przemawiający za nimi. Żadnej wygranej od początku sezonu jest tego najlepszym dowodem.

Fortuna kod promocyjny 2020

Kompletnie brakuje im pewności siebie, nie mają pomysłu na grę. W dodatku zawodzą w defensywie. Rywale nie mają żadnych problemów, żeby przedostać się pod ich pole karne i strzelić bramki. Fakt, że nie zachowali, ani razu czystego konta w pięciu meczach jest tego najlepszym dowodem.

Reasumując, faworytami tego spotkania niewątpliwie są gospodarze. Ekipa BvB pod każdym względem przewyższa swoich rywali i niewątpliwie nie powinni mieć żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych.

Spotkanie BvB – FC Koeln można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
BvB – FC Koeln11.30Fortuna