Co daje bonus bez depozytu poza tym, że pozwala nam na obstawianie bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy? Sprawdźcie najważniejsze zalety oraz wady!

Co daje bonus bez depozytu?
Co daje bonus bez depozytu?

Bonusy bez depozytu to prezenty od bukmachera online, która można otrzymać bez dokonywania żadnej wpłaty na konto gracza. Takie premie zazwyczaj oferowane są nowym klientom, ale niekiedy zdarza się, że i tym, co regularnie deponują środki na danej stronie do obstawiania.

Na pierwszy rzut oka, promocje bez wpłaty to same zalety. W końcu dostajemy coś za darmo. Czy jednak aby na pewno tak jest? Warto to sprawdzić, by potem nie być zaskoczonym!

Najlepszy system bukmacherski

Owszem, rzeczywiście da się odebrać pieniądze na obstawianie i to bez depozytu. Problem polega na tym, że taki bonus nie jest od razu gotówką. Innymi słowy, nie możemy go odebrać, wypłacić i wybrać się do sklepu po drobne zakupy.

I tutaj dochodzimy do najpoważniejszej wady opisywanych premii, czyli obrotu. Bardzo często darmowe środki trzeba stawiać bardzo wiele razy, zanim staną się całkowicie nasze. Nie wszyscy mają ochotę na tego typu „zabawę” i dlatego niektórzy rezygnują z takich promocji.

Bonusy bez depozytu często mają też niewielką wartość w porównaniu ze standardowymi premiami za wpłatę. Trzeba też liczyć się z tym, że bukmacherzy często lepsze warunki obrotu stawiają właśnie osobom, które postanowią jednak coś wpłacić! 😉

Bonus bez depozytu? Sprawdź aktualną ofertę www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.