Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł dzielić się z innymi swoimi typami oraz spostrzeżeniami na tematy związane z obstawianiem? Czat bukmacherski to coś dla ciebie!

Czat bukmacherski z typami
Czat bukmacherski z typami

Czat dla typerów

Wielu początkujących zastanawia się, czy lepiej wybrać czat czy forum bukmacherskie. Być może jeszcze nie tak dawno odpowiedź na to pytanie nie byłaby tak oczywista, ale obecnie wydaje się, że wszystko jest przesądzone, a wybór oczywisty.

Mało kto w XXI wieku chce przeprowadzać rozmowy, w których trzeba czekać kilka godzin czy nawet minut na odpowiedź. Właśnie dlatego czat jest znacznie lepszym rozwiązaniem od typowych forów, w których głównie pisze się posty, by otrzymać lepszą rangę i tym samym być „VIP typerem”.

Bez względu na to czy interesuje cię jakiś weekendowy bonus, albo poszukujesz informacji na temat tego, jaki jest aktualny kod promocyjny na danej stronie, użytkownicy dobrego czatu bukmacherskiego bez dwóch zdań w tym ci pomogą.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Typy na mecze i nie tylko

Oczywiście, zawsze trzeba szukać takich stron, gdzie rozmowa z innymi nie jest męcząca i przede wszystkim można nazwać ją merytoryczną. Nie polecamy nowych portali – radzimy głównie skupiać się na takich jak Betonline, czyli miejscu, o którym wie już chyba obecnie każdy miłośnik obstawiania.

Doradzamy także, by nie korzystać z anglojęzycznych stron i to nawet jeśli nie mamy problemów z porozumiewaniem. Powód jest oczywisty – w ten sposób możemy nieświadomie złapać prawo, grając chociażby u bukmachera bez polskiej licencji!

Nawet najlepsi typerzy kiedyś zaczynali, ale musisz mieć na uwadze, że na czacie nie wszyscy chcą pomagać lub akurat w danym momencie mają na to czas. Zachowuj się w takich miejscach zgodnie z netykietą, a na pewno szybko zyskasz miano solidnego usera! 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.