Nie ma dnia, by jakiś typer nie zapytał się na forum, czy Bet365 wróci do Polski i kiedy ewentualnie miałoby to nastąpić. Jesteście ciekawi, jak na ten moment wygląda sprawa tego bukmachera?

Czy Bet365 wróci do Polski?
Czy Bet365 wróci do Polski?

Bet365 przed ustawą hazardową z roku 2017 był najpopularniejszym zagranicznym bukmacherem w naszym kraju. Na ten moment nie można w nim się rejestrować, ponieważ zakładanie konta z naszego kraju zostało całkowicie zablokowane.

Gracze cały czas chcieliby, aby pojawiła się Bet365 licencja PL, ale sami zainteresowani niechętnie udzielają informacji na ten temat. Prawdopodobnie na ten moment firma w ogóle nie stara się o odpowiednie zgody i trudno powiedzieć, czy zmieni się coś w tej sprawie w najbliższym czasie.

Świąteczne atrakcje w LvBET!

Kiedy będzie można spodziewać się jakiś konkretów? Sprawa jest dość prosta, bo tak naprawdę wszystko sprowadza się do decyzji Ministerstwa Finansów i odpowiednich chęci Bet365. Jeżeli doczekamy się obu tych elementów, Bet365 legalny w Polsce będzie ponownie!

Oczywiście, gdyby opisywany przez nas bukmacher uzyskał licencję, prawdopodobnie pojawiłby się specjalny kod promocyjny Bet365 dla Polaków. Niestety, w chwili obecnej nie ma żadnych informacji na ten temat.

Jeżeli chcecie obstawiać mecze legalnie przez internet, możecie to zrobić już teraz. Wystarczy darmowe konto na stronie z licencją – www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.