Po gorszym dla siebie okresie drużyna Liverpoolu wraca na dobre tory. O kolejne punkty w tym sezonie The Reds powalczą w środowy wieczór, a tam podejmą na własnym obiekcie Brighton.

Pewne typy na mecz Liverpool – Brighton

Pewne typy na mecz Liverpool – Brighton

Trzeba powiedzieć, że nastroje, ale i atmosfera w drużynie gospodarzy tego meczu się poprawiła. Bowiem podopieczni Kloppa zanotowali dwa istotne zwycięstwa. Udało przecież im się pokonać mocne zespoły, jak Tottenham i West Ham. Nie da się również ukryć tego, że The Reds walczą o czołowe miejsca na koniec sezonu. A chcąc to osiągnąć niewątpliwie muszą takie mecze wygrywać.

Owszem drużyna Brighton tutaj łatwo się nie podda i będzie walczyć o korzystny dla siebie rezultat. Bowiem podczas ostatnich trzech meczy za każdym razem punktowali. Podczas rywalizacji weekendowej pokonali Tottenham. Jednak trzeba podkreślić, że znacznie większy potencjał oraz możliwości mają gospodarze i to oni powinni dyktować tempo tego meczu.

Trudno spodziewać się tutaj tego, aby drużyna Brighton znacząco mogłaby zagrozić rywalom. Liverpool grając u siebie jest niezwykle groźną i mocną drużyną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Z pewnością gospodarze od pierwszej minuty będą chcieli wypracować sobie przewagę. A trzeba dodać, że ekipa The Reds zdecydowanie lepiej operują piłką od swoich rywali. Piłkarze są wstanie narzucić swój styl i dominować. Poza tym w składzie gospodarzy są piłkarze, którzy są wstanie „rozstrzygać” o losach spotkania.

Brighton niewątpliwie będzie chciało sprawić niespodziankę i urwać punkty wyżej notowanej drużynie. Jednak trzeba również dodać, że nie mają takiego potencjału, ale i też możliwości. Gospodarze zdecydowanie ich przewyższają pod każdym względem i śmiem twierdzić, że będzie to widoczne na boisku.

Reasumując, Liverpool na pewno chcąc myśleć o czołowych miejscach nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Pod względem potencjału gospodarze ich zdecydowanie przewyższają i śmiem twierdzić, że będzie to widoczne w tej rywalizacji.

Spotkanie Liverpool – Brighton można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Liverpool – Brighton11.45Fortuna
Liverpool – Brightonover 2.51.60Fortuna