Legalny bukmacher eWinner PL nagradza wszystkim swoich aktywnych użytkowników extra bonusami za obstawienie meczy z piłki nożnej. Na konto każdego z graczy może trafić nawet 50 PLN i to co weekend.

Pewne bonusy za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Pewne bonusy za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

A trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ oferta bukmacherski mecze w tej piłkarskich nie brakuje. Obecnie są rozgrywane starcia w ramach kwalifikacji do MŚ 2022 w piłce nożnej.

Na tą okazję każdy z użytkowników może skorzystać promocji „50 PLN co weekend” dostępna u bukmachera www.eWinner.pl. Zaznaczyć jednak trzeba, że wspomniana oferta jest aktywna użytkownikom wyłącznie w W każdą sobotę i niedzielę do odwołania.

Extra bonusy za aktywność od eWinner:

Zadaniem użytkowników w wspomnianej oferty jest zawarcie kuponu AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie typy z piłki nożnej, która mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • stawka zakładu wynosić musi dokładnie 49 PLN
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
Fortuna kod promocyjny 2021

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet o wartości 25 PLN. I to bez znaczenia, jak jego zakłąd został rozliczony. Łącznie na konto typera trafić może nawet 50 PLN i to co weekend!

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferują graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na:

  • ubezpieczony pierwszy kupon do 110 PLN
  • premię równowartości 100% drugiego depozytu do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. I dodać trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.