Czas na pierwsze spotkania trzeciej kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy. Jedno z sobotnich rywalizacji będzie to konfrontacja pomiędzy Lechem Poznań z Cracovią Kraków. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Skuteczne typy na mecz Lech Poznań – Cracovia

Skuteczne typy na mecz Lech Poznań – Cracovia

Niewątpliwie obecny sezon można powiedzieć, że lepiej rozpoczęli gospodarze tego starcia. Piłkarze Kolejorza zdobyli do tej pory cztery punkty, zaś Pasy tylko jeden.

O ile podopieczni Skorży podczas pierwszego spotkania zaprezentowali się dosyć przeciętnie to na pewno dużo lepiej było już przed tygodniem, gdzie nie dali najmniejszych szans ekipie Górnika Zabrze i pewnie wygrali 3-1.

Cracovia w poprzednim sezonie nie prezentowała nic wybitnego. I trzeba powiedzieć, że początek tego sezonu również nie jest ich najlepszy. Przed tygodniem owszem grali całkiem poprawnie z Śląskiem, ale i tak przegrali.

betclic online kod promocyjny na bonus
Darmowy kod promocyjny BetClic na bonus 550 PLN

A trzeba dodać, że największym atutem Lecha jest właśnie gra na własnym obiekcie. W poprzednich sezonach regularnie punktowali na własnym stadionie i niewątpliwie to będą chcieli dzisiaj również wykorzystać.

Spotkania Lech – Cracovia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Lech – Cracovia11.82STS
Lech – Cracoviaover 1.51.31STS