Darmowe typy, analizy, streamy na zmagania w niemieckiej Bundeslidze

Darmowe typy, analizy, streamy na zmagania w niemieckiej Bundeslidze

Werder – Freiburg

Ekipa Werderu trzeba podkreślić, że od dłuższego czasu prezentuje się dosyć solidnie. Owszem w tabeli zajmują ósme miejsce, ale cały czas mają szansę na wywalczenie prawa gry w europejskich pucharach podczas przyszłego sezonu. Jednak warunek jest prosty muszą regularnie punktować. A nie da się ukryć, że do swojego sobotniego spotkania przystąpią jako faworyci tym bardziej, że ten mecz rozgrywają na własnym obiekcie.

Goście można spodziewać się, że do tego pojedynku przystąpią nieco defensywnie. Ponieważ z pewnością w głowach mają jeszcze spotkanie sprzed tygodnia, gdzie to przegrali i to wyraźnie z Mainx. Owszem podopieczni Streicha nie grali źle w tamtym pojedynku,. A na pewno nie zasłużyli na taką porażkę, ale popełniali proste błędy, które rywale potrafili wykorzystać bez większych problemów. A w tym boj na pewno nie czeka ich wcale łatwiejsze zadanie.

promocja bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny STS. Kod promocji BETONLINE

VfB Stutgart – Bayer Leverkusen

Niewątpliwie jest to spotkanie dwóch ekip, które są zasłużone dla niemieckiej piłki, ale trzeba podkreślić, że gospodarze nic wybitnego w tym sezonie nie okazują, gdzie to mają spore problemy z wygraniem swojego pojedynku. A najlepiej to pokazuje chyba ligowa tabela, gdzie ten zespół cały czas nie może być pewny utrzymania się w lidze.

Bayer nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach nie gra na takim poziomie co na pewno jego stać. Aptekarze wydawało się, że będą walczyć o trzecie miejsce na koniec sezonu, a żeby myśleć jeszcze o europejskich pucharach podczas przyszłego sezonu muszą na pewno radzić sobie znacznie lepiej i regularnie punktować.

Wszystkie mecze z Bundesligi możesz obejrzeć za darmo w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTyp KursBukmacher
Werder – FreiburgHT/FT – 11.34Forbet
VfB Stutgart – Bayer LeverkusenHT/FT – 21.35Forbet