Czas na spotkania pierwszej rundy turnieju ATP w Washingtonie. Jedno z wtorkowych pojedynków będzie to starcie pomiędzy Prejnesh Gunneswaran z Emilem Ruusuvuorim. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Skuteczne typy na dzisiaj z tenisa

Skuteczne typy na dzisiaj z tenisa

Ameryki chyba tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytem tego spotkania jest Emil. Już na samym wstępie warto jest dodać, że równica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora. Bowiem obu tych zawodników dzieli ponad siedemdziesiąt miejsc.

Patrząc na wyniki obu tych graczy na hardzie również zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie Emila, która w tym sezonie wygrał dwanaście spotkań i sześć razy przegrywał. Dla porównania Prajnesh zanotował siedem wygranych i ośmiokrotnie przegrywał.

Warto jest dodać, że Gunneswaran grając nawet na poziomie challengerów nie prezentował do tej pory nie wybitnego, gdzie wygranie spotkania przychodziło dla niego z wielkim trudem.

Kod promocyjny w STS

Tego na pewno nie można powiedzieć Emilu, który do tego turnieju przystąpi na pewno w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ w minionym tygodniu występował na kortach w Atlancie, gdzie to doszedł do półfinału, a tam wygrał swoje starcia, m.in. z Parie, Norrie, czy też McDonaldem.

Spotkanie Gunneswaran – Ruusuvuori można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Gunneswaran – Ruusuvuori21.32STS