Bukmacher LvBet zachęca do gry u siebie. Podczas weekendu majowego rozdaje bonusy dla swoich graczy, którzy dokonają zawarcia kuponu za minimum 40 PLN z aplikacji mobilnej.

Bukmacher rozdaje bonusy na majówkę

Bukmacher rozdaje bonusy na majówkę

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowym tej promocji to dokonania zawarcia kuponu za minimum 40 PLN, koniecznie z aplikacji mobilnej bukmachera. Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum dwa zdarzenia, gdzie kurs łączny musi wynieść minimum 2.00.

Zdarzania znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do dnia 5 maja do godziny 23:59.

promocja bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny STS. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli użytkownik spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jak wygrany to bukmacher LVbet przyzna mu bonus w wysokości 10 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że w promocji bierze udział jedynie pierwszy kupon spełniający warunki akcji promocyjnej.

Bonus trafi na konto gracza najpóźniej w dniu 6 maja do godziny 17:00. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.