Vekic podczas tego turnieju jest rozstawiona z numerem dwa i nie powinna mieć żadnych z pokonaniem Paquet. Rożnica as jest ogromna i ten ten mecz powinien zakończyć się w dwóch setach.

Skuteczne pewne typy z tenisa za darmo

Mimo, że Donna jest o dwa lata młodsza od swojej najbliższej rywalki to sklasyfikowana jest na dwudziestej drugiej pozycji, zaś jej rywalka to obecnie sto sześćdziesiąta ósma rakieta kobieco tenisa.

Warto już na wstępie podkreślić, że Paquet na trawie praktycznie nie gra w swojej karierze. Przez dziewięć lat rozegrała łącznie pięć spotkań, wyrywając trzy i dwa przegrywając. Dla porówna Vekić grała znacznie więcej, a bilans jej to 24/18.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

„Vekić pod każdym względem góruje nas swoją rywalką.Donna jeżeli nie zlekceważy rywalki to nie powinna mieć żadnych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Poza tym Vekić dobrze sobie radzi podczas turniejów Notthimham, w dwa lata temu wygrała tą imprezę oraz przed rokiem doszła do pófinału. Więc na pewno ma co bronić w tego turnieju. A znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji, ponieważ w ostatnich turniejach notował dobre wyniki. Warto jest też podkreślić, że ta zawodniczka nie notuje „wpadek”. Jak przegrywa to praktycznie za każdym razem z dobrymi zawodniczymi.

Patrząc na jej pojedynek w pierwszej rundzie to mierzyła się z Jakupović, gdzie wygrała 2-1. Jednak ten wynik wynika przede wszystkim z tego, że w drugim secie nieco zlekceważyła rywalkę, bo jak grała na swoim poziomie to Słowenka nie miała tak naprawdę nic do powiedzenia. I jeżeli Vekić zagra w tym spotkaniu na swoim poziomie to nie powinna mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Turnieje WTA można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl