Jedno z ciekawszych spotkań pierwszej rundy Wimbledonu to pojedynek pomiędzy Ebdenem, a Schwartzmanem. Ten pierwszy w ostatnich tygodniach prezentuje się niezwykle przeciętnie i trudno jest uwierzyć, żeby nagle mógł teraz zagrać na dobrym poziomie.

Pewniaki z tenisa za darmo

Pewniaki z tenisa za darmo

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest nawet w rankingu ATP, gdzie to Ebden obecnie zajmuje dziewięćdziesiątą pierwszą pozycję, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na dwudziestej czwartej lokacie.

Jednak ciężko coś dobrego powiedzieć o dyspozycji tego zawodnika na przestrzeni ostatnich tygodni. Z taką formą będzie dla nieco niezwykle trudno powtórzyć wyczyn z poprzedniego sezonu, gdzie to doszedł do trzeciej rundy.

„Ebden na przestrzeni ostatnich tygodni przegrywa regularnie, a jego gra nie jest zbyt dobra. Losowanie nie było dla niego zbyt dobre i już od pierwszej rundy czeka go trudne zadanie” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Ebden w trzech ostatnich turniejach na trawie, tj. Hertogenbosch, Halle oraz Antalya odpadł w pierwszych rundach, gdzie to kolejno musiał uznać wyższość takich przeciwników jak Herbert, Aklbot oraz Dzumhura. Warto jest podkreślić, że w tych trzech bojach wygrał zaledwie jednego seta! Nie można zapominać, że do każdej z tych konfrontacji przystępował jako faworyt.

W znacznie lepszych humorach do tego pojedynku przystąpi Diego, który na kortach w Londynie doszedł do ćwierćfinału, a przecież nie miał tam łatwych rywali, ponieważ przychodziło mu rywalizować z takimi zawodnikami jak Bublik czy Cilić, gdzie to w tych dwóch potyczkach pewnie wygrywał. Podczas ostatniego turnieju pokazowego również zaprezentował się z dobrej strony.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Reasumując, wyniki Diego są bardziej przekonujące i gra jego dużo lepiej wyglądała w ostatnich tygodniach od Ebdena, który to nawet przegrał bój z Ablotem. Diego, jeżeli zagra na swoim poziomie niewątpliwie powinien wygrać tą potyczkę.

Spotkanie  Ebden – Schwartzman można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Ebden – Schwartzman21.44TOTALBet