Przed nami drugi dzień zmagań w Mistrzostwach Europy U21. Na godzinę 21:00 zaplanowano spotkanie pomiędzy Niemcami, a Danią.

Mistrzostwa Europy U21: darmowe typy bukmacherskie

Mistrzostwa Europy U21: darmowe typy bukmacherskie

Nie da się ukryć, że możliwości większe ma zespół naszych zachodnich sąsiadów. Mało tego Niemcy są nie tylko faworytami tego pojedynku, ale również wymiana się ich do ostatecznego triumfu w tych rozgrywkach. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ podopieczni Kuntza mają spory potencjał. Co zresztą pokazali podczas eliminacji do EURO, gdzie to nie dali najmniejszych szans dla swoich rywali i bardzo pewnie wywalczyli sobie awans.

„Mocniejszym zespołem są Niemcy, jeżeli ten zespół zaprezentuje się na swoim poziomie bez najmniejszych problemów trzy punkty powinno trafić do naszych zachodnich sąsiadów.” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Pod względem kadrowym również wyglądają bardzo dobrze, ponieważ posiadają w składzie chociażby takich piłkarzy jak Tah czy Klostermann, którzy stanowią o sile swoich ekip.

Duńczycy na pewno będą chleli sprawić niespodziankę podczas tego spotkania, ale trzeba przyznać, ze będzie to niezywkle trudne zadanie do zrealizowania. Ponieważ pod względem jakości czy też możliwości znacznie odstają od Niemców.

O jakości tego zespołu mogliśmy się przekonać podczas eliminacji, gdzie owszem Duńczycy wygrali swoją grupę, ale pamiętamy rywalizację z Polską, gdzie nic wybitnego póki co nie pokazali.

Spotkanie Niemcy – Dania można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Niemcy – Dania11.62TOTALBet