Obecnie rozgrywany jest turniej Final ATP. Jednak zawodnicy walczą w innych imprezach, jak chociażby podczas challengetra w Helsinkjach. A jedno z wtorkowych starć podczas tego turnieju będzie to rywalizacja pomiędzy Damirem Dzumhurem z Oscarem Otte. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Owszem różnica pomiędzy tymi zawodnikami nie jest zbyt wielka, ponieważ w rankingu wynosi ona blisko czterdzieści miejsc na korzyść mojego faworyta. Jednak trzeba zaznaczyć, że na hali dużo lepiej radzi sobie Otte, którego bilans to 10/2 dla porównania Damir ma 6/5.

Patrzą cna ostatnie występy to również zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie Otte, który wygrał w listopada dwa turnieje w Itmaning oraz Ortisei. I co najważniejsze przychodziły mu one z wielką łatwością.

„Otte póki co radzi sobie niezwykle solidnie w każdym elemencie. I jeśli zaprezentuje się podczas tej rywalizacji na dobrym poziomie to spokojnie powinien wygrać ten mecz” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Dzumhur można powiedzieć, że złapał ostatnio lekką zwyższę swojej formy, ponieważ podczas dwóch challengerów w Bergamo oraz Bratysławie doszedł do ćwierćfinałów. Jednak z drugiej strony trzeba powiedzieć, że nie miał w żadnym wypadku wymagających przeciwników nie miał.

Reasumując niewątpliwie gra na hali oraz wyniki osiągane przez Otte bardziej mnie przekonują i to jego widzę w roli faworyta tego spotkania.

Spotkania Dzumhur – Otte można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Dzumhur – Otte21.42STS