Po przerwie wracamy z rozgrywkami piłkarskiej Ekstraklasy. Od nowego sezonu będzię to PKO Bank Polski Ekstraklasa. Pierwsze spotkania nowego sezonu zostanie rozegrane w Gdyni, gdzie to miejscowa Arka o ligowe punkty zagra z Jagiellonią Białystok.

Arka – Jagiellonia: Typ i analiza

Arka – Jagiellonia: Typ i analiza

Obie drużyny przed tym sezonem mają dwa zupełnie inne cele. Arka w poprzednim sezonie miała ogromne problemy z utrzymaniem się w lidze, gdzie ręcz do ostatnich kolejek walczyła o swój ligowy byt. Wielu ekspertów uważa, ze również podobnie powinno być i podczas tego sezonu.

Przed rokiem Arka miała problemy podczas każdego spotkania, gdzie to prezentowała się niezywkle słabo. Traciło sporo bramkę, ale z drugiej strony strzelenie ich przychodziło z wielkim trudem. Owszem przede wszystkim będą chcieli punktować w konfrontacjach skupią się an grze u siebie.

W dzisiejszym pojedynku można być pewnym że gospodarze będą nastawieni na defensywne a swoich szans będą szukać z kontry. Poza tym w przerwie letniej z tego zespołu odeszło trzech kluczowych piłkarzy Janota, Zarandii oraz Vejinović. Zastąpienie ich będzie wielkim problemem dla podopiecznych ZIelńskiego.

„Arka słabo wygląd ana tle Jagi. Chociaż można być pewnym, że będzie chciał ten zespół zaprezentować defensywny styl gry, bowiem dla nich jeden punkt będzie sporym sukcesem”- pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Jagiellonia nie walczyła sobie przepustki gry w europejskich pucharach. Jednak można być, że cel na ten sezon jest prosty. Walka o czołowe miejsce na koniec sezonu i ty m samym wywalczenie przepustki gry w europejskich pucharach.

Ekipa Marota może mieć w pierwszych spotkaniach spore problemy ze strzeleniem bramek przez brak Novikovasa. Brak tego piłkarza niewątpliwie musi odbić na jakości gry przede wszytki w ofensywie, gdzie to wspomniany piłkarz był zdecydowanym liderem i to własnie on kreował grę tego zespołu.

Darmowa gotówka od bukmachera. Kod promocyjny BETONLINE

Lecz na pewno potencjał, możliwości czy klasa piłkarzy przemawia za Jagą. Chociaż jak nawet podopieczni Mamrota wygrają swoje spotkania to ciężko jest uwierzyć, żeby to była przekonując wygrana.

Spotkanie Arka – Jagiellonia można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Arka – Jagiellonia under 2.51.92TOTALBet