Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu na pojedynek Realu Madryt z Barceloną. Jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką przygotował bukmacher LvBet, który to rozdaj dodatkowe nagrody podczas tego pojedynku.


Gran Derbi: Real Madryt vs Barcelona konkurs, w którym bukmacher rozdaję bonus

Gran Derbi: Real Madryt vs Barcelona konkurs, w którym bukmacher rozdaję bonus

Udział w promocji mogą wziąć wszyscy użytkownicy bukmachera LvBet, którzy mają zweryfikowane konto, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Jak chcemy wziąć udział w tej promocji to nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu za minimum 50 PLN na te wydarzenie. Jednak należy pamięć, że zdarzenie musi pochodzić na zwycięzcę meczu (1 x 2). Jeżeli okażę się, że dany kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher przyzna nam dodatkową nagrody:
→ 30 PLN, jeśli bramka zostanie zdobyta w doliczonym czasie gry 2. połowy meczu
→ 80 PLN, jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0
→ 30 PLN za czerwoną kartkę dla Sergio Ramosa lub Gerarda Pique
→ 40 PLN za bramkę zdobytą prawą nogą przez Leo Messiego lub Garetha Bale’a
→ 100 PLN za hattrick Messiego, Benzemy lub Bale’a
→ 500 PLN, jeśli podczas dokonywania zmiany jakikolwiek zawodnik odmówi zejścia z boiska przez co zmiana nie dojdzie do skutku!

Odbierz Freebet od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Ewentualna nagroda na konto gracza w LVbet trafi automatycznie w poniedziałek – 4 marca do godziny 17:00.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić po dokonania trzykrotnego obrotu, ale należy pamiętać, że w obrocie nie biorą udziału:

  • kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out
  • kupony, na których znajdują się zdarzenia ze sportami wirtualnymi

________

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.