Przed nami spotkania rewanżowe podczas eliminacji do Ligi Europy. Jedno z dzisiejszych pojedynków to konfrontacja pomiędzy KuPs, a Legią Warszawa. Przed tygodniem pojedynek wygrali Wojskowi skromnie 1-0, ale gra podopiecznych VUukoića nie była zbyt porywająca.

KuPs – Legia – Typ i analiza

KuPs – Legia – Typ i analiza

Legia nie da się ukryć, że jest dużo mocniejszym zespołem od swoich rywali pod każdym względem. Jednak trzeba podkreślić, ze gra naszego zespołu nie jest porywająca w żadnym elemencie. Legia gra słabo, stwarzanie sytuacji przychodzi z wielkim trudem, a co dopiero mówić o wykończeniu sytuacji bramkowych.

W grze Legii brakuje płynności zawodnicy, w akcjach brakuje jakości. Piłkarze o ile potrafią się przedostać pod bramkę swoich przeliczników to nagle grają poniżej swoich możliwości. Było to widoczne chociażby przed tygodniem, gdzie Legia grając nawet na własnym obiekcie miała niezywkle spore problemy, żeby stworzyć sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki.

„Ciężko uwierzyć, żeby gra Legii w tym boju była porywająca. Wojskowi grają przeciętnie i widać to w każdym spotkaniu, a to wszystko sprawia, że zbyt wiele bramek w tym pojedynku nie powinno paść” – pisze ekspert portalu typersi.net

Nie można również zapominać, że gra Finów w ofensywnie nie jest porywająca. Nawet w rozgrywkach ligowych strzelenie bramek przychodzi dla nich z wielkim trudem. Jednak warto jest podkreślić, że chcąc awansować dalej muszą się tutaj bardziej „otworzyć” zaryzykować. Jednak ciężko też uwierzyć, żeby Legia rzuciła się do huraganowych ataków na bramę swoich przeciwników i częściej atakowała.

darmowy kod promocyjny

Reasumując, ciężko uwierzyć, żeby było to niezywkle ciekawe spotkanie pod względem akcji ofensywnych i samych bramek. Legia przede wszystkim skupi się na grze defensywnej, bowiem dla nich awans jest najważniejszy. Finowie pewnie będą chcieli wykorzystać atut własnej murawy, ale ciężko na pewno będzie im o korzystny rezultat dla siebie.

Spotkanie KuPs – Legia można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
KuPs – Legiaunder 2.51.72LvBet