Czas na kolejne spotkania podczas eliminacji do Mistrzostw Europy. W sobotę 16 listopada zostanie rozegrane chociażby pomiędzy Chorwacją z Słowacją. Jeśli aktualni wicemistrzostwie Świata chcą wywalczyć sobie bezpośredni awans na EURO 2020 muszą zanotować wygrana.

Chorwacja – Słowacja: Typ i analiza

Chorwaci do tego pojedynku przystąpią jako lider grupy E, ale cały czas nie są pewni awansu na EURO, ponieważ maja zaledwie przewagę trzech punków nad trzecim zespołem. Co ciekawe na tej pozycji skalsyfikowana jest ekipa Słowacji. Jak dobrze wiadomo dwie pierwsze drużyny w grupach mają bezpośredni awans.

Jest to spotkanie niezwykle istotne dla obu ekip. Jednak Chorwaci mają znacznie większy potencjał jak i możliwościach. Również pod względem kadrowym zdecydowanie przewyższają swoich rywali. Co najlepiej pokazał pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami, gdzie to Chorwaci nie mieli najmniejszych problemów z zanotowaniem wygranej, bo ograli naszych południowych sąsiadów, ż 4-0.

Chorwaci z pewnością od pierwszej minuty zaatakują bramkę rywali. Potencjał ja i możliwości ku temu, żeby wygrać pewnie mecz nie mają żadnych problemów” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Motywacji gospodarzom na pewno nie zabraknie. Z pewnością już od pierwszej minuty zaatakują bramkę swoich przeciwników i będą chcieli schodzić już na pierwsza odsłonie mając przewagę. Chorwaci są obiekcie najskuteczniejszym zespołem w swojej lidze. Do tej pory strzelili czternaście punktów.

darmowy kod promocyjny BetClic

Chorwaci prezentują większa kulturę gry. Również są zdecydowani lepsi pod względem taktyki gry. Widać, że nie zamierzają odpuścić tego starcia i od pierwszej minuty zagrają dzisiaj .in. Persicić, Modrić, Brozović, Kovacić, Rebić czy Petković.

Reasumując, Chorwaci pod każdym względem są dużo mocniejszą drużyną. Jeśli tutaj nie zlekceważą swoich przeciwników i zagrają na takim poziomie co w pierwszym pojedynku to bez najmniejszych problemów zanotują wygraną.

Spotkanie z eliminacji Mistrzostw Europy można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl