Od 1 lutego legalny bukmacher Etoto wprowadził do swojej oferty nowy pakiet powitalny, dzięki któremu przygodę z zakładami sportowymi można rozpocząć bez wpłacania własnych środków!

Etoto z nowym pakietem powitalnym!

Oferta na start składa się z aż czterech promocji, ale taka sytuacja nie będzie trwała wiecznie. Nie jest znana data jej zakończenia, ale im bliżej końca lutego, tym większa szansa, że i pakiet powitalny powróci do standardowej formy.

Standardowej, czyli najprawdopodobniej bez freebeta 20 PLN, który można teraz zgarnąć za samo założenie i pozytywną weryfikację konta internetowego w Etoto, która odbywa się na podstawie przesłanych skanów dokumentu.

WAŻNE! Nowi klienci opisywanej marki muszą jednak pamiętać, że darmowy zakład można wykorzystać tylko na urządzenia przenośnych. Najwygodniej w aplikacji mobilnej, którą można znaleźć na portalu bukmachera.

Freebet to jednak tylko wstęp. W sumie można zgarnąć aż 1 040 PLN premii powitalnej. Poza już opisaną promocją składają się na nią jeszcze:

  • bonus 200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty
  • bonus 100% do 900 PLN od drugiego depozytu
  • freebet 20 PLN, przy drugiej wpłaci 40 PLN lub większej

Tak bogata oferta specjalna dla nowych klientów to rzadkość na polskim rynku bukmacherskim. Warto jednak podkreślić, że również na świeżo zarejestrowanych graczy czekają też inne.

Ich szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Etoto, gdzie znajduje się też formularz rejestracji oraz darmowe oprogramowanie na urządzenia mobilne.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.