Tylko w dniu 4 grudnia możesz zyskać specjalną premię od legalnego bukmacher Etoto. Zainteresowany?

Etoto z premią na 4 grudnia
Etoto z premią na 4 grudnia

Wspomniana na wstępie premia jest oczywiście związana z czwartą odsłoną kalendarza adwentowego Etoto, który oznacza dla graczy tej marki codziennie nowe promocja. Aż do 26 grudnia!

We wtorek 4 grudnia i TYLKO dziś, klienci opisywanego bukmachera mogą odebrać bonus od depozytu w wysokości 50% wpłaty aż do 50 PLN!

„Bonus 50% do 50 zł – Misja Grudzień”, bo taka jest pełna nazwa dzisiejszej akcji specjalnej, jest skierowany do klientów, którzy posiadają aktywowane konto i dokonali na nie już wcześniej co najmniej dwóch wpłat.

Aby skorzystać z tej oferty trzeba wpłacić przynajmniej 20 PLN na konto Etoto oraz kliknąć „Zatwierdź” w okienku, które poinformuje nas o możliwości odebrania premii. To w zasadzie wszystko.

Należy jednak pamiętać o tym, że dodatkowe środki nie będą mogły zostać od razu wypłacone. Wcześniej niezbędny jest bowiem czterokrotny obrót sumą depozytu i przyznanej premii, na co jest 30 dni.

Pamiętaj, że do akcji świątecznej Etoto, która przybrała kształt kalendarza adwentowego możesz przystąpić w każdej chwili. Wcześniej jednak musisz posiadać konto u legalnego bukmachera, które możesz założyć za darmo w parę minut.

TU ZAPOZNASZ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI AKCJI I OTWORZYSZ KONTO – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.