Jedno z czwartkowych spotkań podczas EURO 2020 będzie to rywalizacja pomiędzy Danią z Belgią. Patrząc na aspekty czysto spore i poza nie to faworyt tego meczu jest tylko jedne są nim Belgowie. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Dania – Belgia: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Dania – Belgia: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Duńczycy na pewno do tego spotkania przystąpią przede wszystkim podłamało psychicznie. Wiadomo cała sytuacja z Eriksena z pewnością odbijał się na tym zespole. Śmiem twierdzić, ze w dalszym ciągu będą mieli problemy z koncentracją. Do tego brak Eriksena w składzie znacząco obniża możliwości w grze tego zespołu.

Belgowie niewątpliwie będą mieli nieco ustawione przez to spotkanie i spokojni stać ich jest na zwycięstwo. Tym bardziej, że pokazali klasę podczas pierwszego pojedynku, w którym to nie dali większych szans Rosjanom, których to pewnie rozbili, aż 3-0.

Bonus na dzisiaj

Dodać do tego trzeba, że Belgowie swoje stylu gry nie zmienią, czyli przede wszystkim będą chcieli dominować przez większość rywalizacji. A spokojnie przecież ich stać jest na kreowanie sytuacji bramkowych, a także zamienili ich na bramki.

MeczTypKursBumacher
Dania – Belgiaunder 2.51.6STS
Dania – BelgiaBTTS – NIE1.66Fortuna