Sezon ligowy w rozgrywkach francuskiej Ligue 1 został zakończony już dużo wcześniej z powodu pandemii Korona Wirusa. Jednak losy Pucharu Francji nie są jeszcze przesądzone, ponieważ pojedynek finałowy został zaplanowany na piątek 24 sierpnia.

Finał Pucharu Francji: PSG vs St. Etienne

Finał Pucharu Francji: PSG vs St. Etienne

Podczas tego spotkania zmierzą się ze sobą ekipy PSG z St. Etienne. Wszystkie aspekty przemawiają za Paryżanami, ale czy będą wstanie to potwierdzić podczas tego pojedynku? Zobacz propozycje darmowych typów na te mecze.

Darmowe typy na mecz PSG – St. Etienne.

Śmiało można powiedzieć, że Paryżanie są zdecydowanymi faworytami tego meczu, więc można typować ich zwycięstwo nawet z handicapem -1.5 gola (u bukmachera STS po kursie 1.46). Ekipa prowadzona przez Tuchela bardzo dobrze sobie radziła podczas pojedynków towarzyskich, w których wygrywała bardzo pewnie swoje mecze. Strzelając przy tym dużą ilość bramek. A trzeba przyznać, że ofensywa gospodarzy jest bardzo dobra i mają kim straszyć swoich przeciwników, ponieważ szansę na grę od pierwszej minuty z pewnością otrzymają: Neymar,Di Maria, Mbappe, Icardi. A przecież każdego z nich stać jest na strzelenie minimum jednej bramek.

Nieco bardziej ryzykowny, ale również spore szanse powodzenia ma typ (PSG wygra przynajmniej trzema bramkami po kursie 1.85 u bukmachera STS). Tym bardziej, że w tym sezonie ekipa z Paryża już dwa razy bardzo pewnie wygrała swoje spotkanie ligowe z St. Etienne. Bowiem rywalizacja pomiędzy tymi ekipami kończyła się zwycięstwami zespołu Tuchela 6-1 oraz 4-0.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Przewidywany skład PSG – St. Etienne na pojedynek ligowy oraz braki kadrowe:

PSG: Navas – Kurzawa, Kimppembe, Marquinhos, Kehrer – Neymar, Verratti, Gueye, Di Maria – Mbappe, Icardi
St. Etienne: Moulin – Debuchy, Moukoudi, Perrin, Kołodziejczak – Khazri, Camara, Boudebouz, M;Vila, Bouanga – Abi

PSG absencje: Bernat, Diallo
St. Etienne absencje: Diony
Niepewni: Trauco

Darmowy stream meczu PSG – St. Etienne online:

Spotkanie finałowe w Pucharze Francji pomiędzy PSG z St. Etienne zaplanowano na piątek 24 lipca na godzinę 21:15. Stream tego pojedynku znajdziesz na meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
PSG – St.EtiennePSG – 1.51.45STS
PSG – St.EtiennePSG – 2.51.95STS