Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim nowym użytkownikom limitowana ofertę promocyjną, w której na start gracze mogą otrzymać nawet 2230 PLN. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

2230 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna

2230 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna

Na wstępie warto jest dodać, że w skład pakietu powitalnego wchodzą takie bonusy jak: darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej, premia równowartości dokonanej wpłaty do 2000 oraz zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Użytkownicy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy, a zarazem konieczny jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Proces założenia konta jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu zbyt wiele problemów.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Trzeba mieć na uwadze, że pakiet powitalny będzie aktywny graczom pod warunkiem, że wpiszą hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna okazja, aby to zrobić.

W dodatku po poprawnej weryfikacji danych użytkownik otrzyma darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie Fortuna. W dodatku nie trzeba dokonywać żadnego depozytu aby otrzymać te środki.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Premia za wpłatę do 2000 PLN

Za pierwszą dokonana wpłatę gracz może otrzyma premie równowartości dokonanego depozytu:

Przykład: Użytkownik wpłacił 1600 PLN. Taka samą wartość, ale w formie środków bonusowych otrzyma w prezencie.

Nadmienić jest warto, że maksymalna kwota, jaka może trafić na konto gracza to, aż 2000 PLN.

Zwrot całej stawki za przegrany zakład w Fortunie:

Typer, który dokonał pierwszej swojej wpłaty będzie mógł liczyć w dodatku na Cashback, czyli pierwszy kupon bez ryzyka.

Wystarczy zawrzeć zakład SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, a jeśli okaże się on przegrany to gracz otrzyma zwrot całej stawki. Maksymalna wartość, jaka może liczyć tylko to, aż 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.