Każdy, kto chce założyć konto u legalnego bukmachera Fortuna, może to teraz zrobić bez weryfikacji danych. Poznajcie szczegóły i dowiedzcie się, czym jest konto tymczasowe! 

Fortuna oferuje konto tymczasowe!
Fortuna oferuje konto tymczasowe!

Na pewno przy rejestracji u bukmachera proces weryfikacji nie jest dla was niczym zachęcającym do założenia konta. Totalbet jako pierwszy zdał sobie z tego sprawę i wprowadził do naszego kraju konto tymczasowe, czyli profil, z którego można korzystać natychmiast po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

Fortuna kilka dni temu również ogłosiła start nowego projektu. Tym samym pojawił się na naszym rynku kolejny legalny bukmacher bez weryfikacji.

W forBET bonusy na hit Premier League!

Oczywiście, prędzej czy później każdy nowo zarejestrowany gracz musi przesłać bukmacherowi skan dokumentu tożsamości. W przypadku Fortuny może to jednak nastąpić nawet 28 dni po założeniu konta!

Konto tymczasowe Fortuna wiąże się z pewnymi ograniczeniami, których w żaden sposób nie udało się uniknąć ze względu na obowiązujące u nas przepisy.

Przede wszystkim, o czym już pisaliśmy, profil bez weryfikacji ważny jest maksymalnie 28 dni. Po tym czasie musimy albo przesłać dokumenty, albo nasze konto zostanie zawieszone. Po drugie – wpłaty i wypłaty, a raczej związane z nimi blokady.

Maksymalna kwota depozytu na konto tymczasowe to 5000 PLN, natomiast w przypadku jakiejkolwiek wygranej wypłata środków może być dokonana dopiero po potwierdzeniu tożsamości.

Chcesz spróbować sił w obstawianiu? Darmowe, legalne konto bez weryfikacji założysz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.